Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

http://automaty-zdarma.com/sunmaker-nabidka/red-handdrawn

red-handdrawn-up

double suns

Návod ke hře:

4 King Cash = 4 šance na výhru! Ve hře 4 King Cash se roztočí hned najednou čtyři sloty s 20 válci, které vaše šance na výhru nesmírně znásobí!

Pokud vám symboly padnou ve správném pořadí, čeká na vás na 20 výherních řádcích pořádný úlovek. Zobrazí-li se na všech liniích měšec s penězi, naplní se i váš měšec a získáte tak navíc obrovskou výhru! Milým překvapením je však bonusová hra! V názvu hry se za každou hrou rozsvítí písmenka. Svítí-li všechna písmena slova „4 King“, máte možnost vyzkoušet si vaše štěstí přímo ve hře s Králem! Tato bonusová funkce vám může přinést až 5 králů najednou. Král vám v bonusové hře může vyplatit až o 500 krát vyšší sázku.Chopte se vaší šance na výhru, která je 4 krát vyšší, a roztočte válce na maximum!

sunmaker_162x40

30000000-728x90

Zahájení hry:

Tento slot (také známý pod názvy výherní nebo ovocný automat a jednoruký bandit) má 20 sázkových linií. Sázková linie neboli výherní řádek je řádek na válci. Tato linie může na válci probíhat vodorovně, svisle nebo klikihákem. Vsazením na výherní linie je aktivujete. V herním automatu vyhrajete tehdy, zobrazí-li se vám výherní kombinace symbolů na vsazené linii.

Přímo po vstupu do hry 4 King Cash si můžete zvolit částku,

o kterou chcete hrát. Nakonec si zvolte, jak vysoká má být sázka na výherním řádku. Výšku sázky si můžete nastavit pomocí symbolů „+ / – “. Stisknutím tlačítka „Start“ budou zahájena jednotlivá kola. Tlačítkem „Automat“ se spustí automatická hra, pokud si automat přejete přerušit, opětovně stiskněte toto tlačítko.

 

Výhry:

Kliknutím na tlačítko „Výhry“ se vám zobrazí Přehled výher.

V závislosti na výši sázky vám budou automaticky vypočítány vaše šance na výhru.

Bonusová hra s Králem:

S bonusovou funkcí Krále si můžete ve hře 4 King Cash navýšit vaši výhru. Po každém kole se na válcích může náhodně objevit až 5 králů. Mají stejnou funkci jako malé slotové hrací automaty. Na každém ze 3 malých válců se nacházejí následující symboly: „7“ v různých barvách s malými „kosočtverečky“. Kliknutím na Start nebo Automat se spustí bonusová funkce s králem. Symbol  „7“ vám přinese různě vysoké výhry, závisí na barvě Sedmičky. Pokud vám padne Kosočtverec, bonusová hra je na dotyčném slotu s králem

u konce. Tuto funkci můžete využívat tak dlouho, dokud na válcích nepadne symbol kosočtverce.

Komentáře(0)

Zatím žádné komentáře.

Odpovědět

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.