Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Jednadvacetiletý Brit hrdým vítězem VIP zážitku s LeoVegas!

Resort St. Vincent byste našli v Itálii, konkrétně v Alpách, a jde o místo, které je známé nejen milovníkům luxusní dovolené, ale především nadšeným hráčům, a to už od roku 1947.

Jedná se totiž o jedno z vůbec největších v celé Evropě a dokonce z nejluxusnějších casin na světě! Najdete tady hned 70 stolů a více než 600 výherních automatů. Italský resort nikdy nespí, 24 hodin 7 dní v týdnu si v St. Vincent můžete užít svou dávku vzrušení. A s LeoVegas jste mohli hrát o exkluzivní cestu právě sem! Na koho se nakonec usmálo štěstí?

Kdo je vítěz LeoVegas VIP cesty snů?

V akci nazvané „Červená nebo černá“, která se konala v září loňského roku a mohli se jí účastnit také naši hráči, měl nakonec nejvíce štěstí Jack Woodward, jednadvacetiletý mladík z britského města High Wycombe. Právě on se stal vítězem v NetEnt Live Casino. Což ho katapultovalo k doslova pohádkové výhře!

Co na výherce čekalo?

Leo Vegas LamborghiniMohl tak strávit dvě noci v prestižním resortu St. Vincent a zároveň si užít díky soukromému vrtulníku i prohlídku Monte Cervino neboli Matterhornu, který bývá titulován jako dokonce nejkrásnější hora Evropy. Už tohle rozhodně nezní jako špatný program vaší příští dovolené, že? To ovšem není všechno!

Na Jacka totiž také čekal Jon Olsson. Který není jen známým švédským lyžařem, ale stejně tak automobilovým nadšencem. Proto rozhodně nečekal sám, ale i se svým LeoVegas Lamborghini. Nadšený vítěz tak mohl absolvovat cestu z letiště do casina velmi stylově. Tam už obdržel takové drobné „kapesné“ do hry ve výši 10 000 liber a zábava mohla odstartovat! Zbývá si odpovědět už jen na jedinou otázku: „Červená nebo černá?“

A co vy? Zúčastníte se některé z příštích výzev LeoVegas casina a proměníte svoje sny v realitu? Neváhejte, příštím šťastlivcem může být i někdo z našich čtenářů!

Zanechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Příběhy výherců - Podobné články

Macao Macao je Mekkou hazardních hráčů. Celosvětové prvenství v hazardu drží od roku 2007, kdy se Macao dostalo před Las Vegas. Nevelký poloostrov ležící na jihočínském pobřeží aktuálně vynáší majitelům tamních kasin ročně více peněz, než… Pokračovat ve čtení »

Přidáno on Březen 5, 2017 · 0 komentářů  

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.