Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

online-slots-winnerVýhry je vždy možné vyplatit přímo na váš bankovní účet. Pokud jste vložili přes Paysafecard, přijdou peníze většinou také na bankovní účet. Připsání peněz trvá něco mezi 2 a 5 dny a většinou se neúčtuje žádný poplatek.

Pokud používáte kreditní kartu, budou připsány na ni a lze taktéž vybírat přímo z bankomatu. Připsání peněz trvá opět něco mezi 2 a 5 dny a také se neúčtuje poplatek, protože ho za vás platí kasíno.

Aby si kasína byla jistá, že je vám více než 18-let, mohou před vyplacením požadovat kopii vašeho občanského průkazu (z obou stran). Nikdo z nás přeci nechce, aby o peníze hráli i děti a toto je velice účinné opatření.

Komentáře(10)

 1. zdenka #

  jak jsou vyplacené penize? na můj ůčet?

  Odpovědět
  • admin #

   ano, přímo na váš účet..

   Odpovědět
  • pavel #

   poradte mi jak to mam udelat prosim vas

   Odpovědět
 2. Marek Toráč #

  já chci ty peníze..na můj účet…a hned..:)

  Odpovědět
  • admin #

   Musíte si je nejdříve vyhrát 😀

   Odpovědět
 3. nikolas #

  poadite mi prosimvas jak muzu vybrat vyhru kdys nepouzivam internetovou penezenku jen bank kartu dekuji

  Odpovědět
  • admin #

   Určitě – koukněte se do nápovědy kasína, kde chcete peníze vybírat. Tam bude vše uvedeno a pokud náhodou ne, zkuste se s nimi spojit přes živý chat nebo email, 100% vám poradí.. 😉

   Odpovědět
 4. Andrea Kralovicova #

  chcem vybrat vyhru na moj ucet

  Odpovědět
  • admin #

   Kontaktujte kasíno, kde máte účet a z kterého chcete výhru vybírat..

   Odpovědět

Odpovědět

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.