Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Jak hrát automaty za peníze

Pokud chcete hrát automaty za peníze s možností opravdových a velkých výher (nejsou výjimkou milionové výhry na automatech), ani to není složité. Postupujte stejně tak, jako kdybyste chtěli hrát zdarma a potom jen vložte peníze. Nejdříve si tedy musíte vybrat Kde hrát a pak se Zaregistrovat. Následně musíte Vložit peníze, abyste měli co vsadit.

Jelikož jsou první dva kroky postupu stejné jako při hraní zdarma, zopakujeme si je:

1. Krok – Vyberte si kde hrát

Nejdříve si vyberte kde hrát podle toho, jaké automaty se vám líbí. Na světě je totiž spousta automatů a každý máme nějaké svoje oblíbené (a jiné se nám nelíbí). Naše automaty jsou rozdělené podle softwaru (výrobce) a každé kasíno má buď pouze jeden tento software, i nebo více. Nebojte se experimentovat a zkoušet, nikdo vám hlavu neutrhne.

2. Krok – Zaregistrujte se

Jakmile budete vědět, které automaty chcete hrát nebo který bonus byste rádi využili, zaregistrujte se. Registrace obvykle netrvá více než minutu a stačí kliknout na velké tlačítko u kasína, které jste si vybrali. Zadáte svoji přezdívku, email a heslo (vše si pečlivě poznamenejte, ať víte, jak se do kasína opět přihlásit). Následně vám přijde potvrzovací email, na který klikněte. Váš hráčský účet se tak stane aktivní a můžete se přihlásit.

V tuto chvíli můžete hrát většinu automatů v kasínu zdarma. Výjimkou jsou pouze automaty z Jackpotem, které hrát zdarma prostě nejde.

3. Krok – Vložte peníze

Metod vkládání peněz je spousta my všechny probíráme v sekci Jak vložit peníze. Vkládat peníze se nemusíte vůbec bát, v současné době je vše šifrované a banky se bedlivě starají o pohyby peněz v celé Evropské unii. Přesto ale věnujte našim radám pozornost, aby bylo vše v pořádku.

4. Krok – Vyplaťte si výhru

Když se vám na hráčském účtu nahromadí tolik peněz, že je budete chtít vybrat (Jak vyplatit výhru), zažádáte si v kasínu, kde hrajete o výplatu. Výplaty většinou probíhají přímo na váš bankovní účet, odkud si ho můžete vybrat buď v bance nebo vaší platební kartou. Připravte se na to, že kvůli zabránění her osobám mladším 18-ti let, po vás může kasíno požadovat zaslání okopírovaného dokladu totožnosti, abyste dokázali, že je vám více než 18.

 

Komentáře(8)

 1. Josef Pátek #

  LÍBÍ MOC – PAŘBA. A PAŘBA SE MI LÍBÍ

  Odpovědět
 2. stefan gabor #

  chcem hrat altomati sa penaze

  Odpovědět
 3. Monika #

  Koukám na ty kometáře tady a je to hrůza! TAKHLE vy lákáte další hráče??? SKVĚLÍ!!!!!!!

  Odpovědět

Odpovědět

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.