Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

Česká jednička Tipsport přichází!

Tipsport si od svého založení v roce 1991 dokázal vybudovat post největší české sázkové kanceláře. Není proto divu, že se změnou legislativy si nachystal i vstup do světa online casin. Dá se očekávat, že zisk potřebného oprávnění v tomto případě nebude problém. A čím svoje fanoušky potěší?

Co Tipsport chystá?

Na své si přijdou v první řadě vyznavači výherních automatů. V tomto ryze českém casinu se dočkáme bohaté nabídky. Chybět ale nebudou ani klasické hry, které znáte i z kamenných casin. Těšit se můžete na ruletu i blackjack. A nebude scházet ani videopoker.

Rozdávat se budou štědré bonusy, a to nejen vstupní, ale i za opakované vklady, dále zatočení zdarma a na hráče čekají i lákavé progresivní jackpoty. Bude tedy rozhodně o co stát.

Jak se bude hrát?

Pokud už služby Tipsportu využíváte, podle dostupných zpráv by vám měl stačit jeden účet jak pro sázkovou kancelář, tak i pro budoucí casino. Hrát půjde klasicky přes počítač, ale využít budete moci rovněž mobilní telefon.

Tipsport také připravil reklamní spoty k propagaci nového online casina. Přesné datum jeho spuštění ovšem zatím oficiálně neoznámil.

Těšíte se jako my? Pište do komentářů!

Kategorie: Legislativa

Zanechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Legislativa - Podobné články

Macao Macao je Mekkou hazardních hráčů. Celosvětové prvenství v hazardu drží od roku 2007, kdy se Macao dostalo před Las Vegas. Nevelký poloostrov ležící na jihočínském pobřeží aktuálně vynáší majitelům tamních kasin ročně více peněz, než… Pokračovat ve čtení »

Přidáno on Březen 5, 2017 · 0 komentářů  

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.