Automaty-zdarma.com

Výherní hrací automaty online zdarma bez registrace!!

 

Super! Jste zde pro 140Kč zdarma!

registrationBonus_CZ_5eurNíže máte detailní popis 4 kroků, jak tento úžasný bonus jednoduše získat.

!! POZOR – kasíno je nově jen ve Slovenském jazyce, nebojte se toho, vaše výhry tím nebudou ovlivněny!!

Prosíme mějte na paměti, že tento bonus je opravdový a peníze z něho je možné kdykoliv vybrat! Hrajte proto s rozvahou, jako kdyby to byly opravdové peníze!

Nejdříve si vše zdarma vyzkoušejte

Vše zdarma k vyzkoušení je zde – Automaty zdarma v Kajot kasínu

Video

Pokud Vám přesto nebude cokoliv jasné, připravili jsme pro Vás krátké video, které vám vše prakticky ukáže (je už ale nějaký ten pátek staré, tudíž nemusí být úplně aktuální). Video je zde – www.youtube.com/watch?v=-KjBjPhy_dU  (ve videu jsme použili naše reálné údaje, proto jsou určité části videa skryty..)

Krok 1: Zaregistrujte se

V Kajot kasínu se zaregistrujte přes speciální odkaz výše. Zadejte zde svoji herní přezdívku, email, heslo a toto heslo ještě jednou pro úplnost potvrďte. Dále zaškrtněte, že jste plnoletí a že chcete dostávat další bonusy (kdo by nechtěl)

 

Získat 140 korun zdarma

 

Krok 2: Zadejte údaje nutné pro výplatu výher

Až si budete nechávat své výhry vyplácet, musí o vás kasíno vědět další data, jako například adresu, město a také datum narození (jestli vám není méně než 18 let)

Krok 3: Potvrďte Váš email

Potom Vám přijde email, ten otevřte a klikněte na potvrzovací odkaz v něm.

Krok 4: Přihlašte se k Vašemu novému účtu a hrajte automaty za opravdové peníze

Použijte přezdívku a heslo, které jste zadali v kroku 1. Na účtu budete mít 500 bodů, což je 5€, tedy 140Kč – opravdových, stejně jako kdybyste je sami vložili.

kajot-automaty

POZOR! Na jednoho člověka je možný pouze jeden herní účet, kdy na registraci se musíte prokliknout z našeho speciálního odkazu, například tlačítkem na konci návodu.

Přejeme vám hodně štěstí!!

PS: Kdybyste přeci jenom v něčem tápali, zde je ještě jednou detailní videowww.youtube.com/watch?v=-KjBjPhy_dU
PPS: Stále vám není něco jasné? Nebo nám chcete poděkovat? Napište nám na automatyzdarma1@gmail.com, odpovíme na každý email..

 

Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.